سخنرانی لطیف پدرام ( کامل، با ماجرای اخلال)

زنده گیــنـامـــۀ مسعود بزرگ ( رح )

سخنان آموزنده از مسعود بزرگ(رح)

سیاسی

نوشته شده توسط پایگاه تاجیکان
اخبار
نمایش از 06 تیر 1394
پرینت

داکتر عبدالله پارسال ، داکتر عبدالله امسال

یادداشت از : پایگاه تاجیکان
پارسال در همین روز ششم سرطان هزاران هزار نفر به خیابان ها ریختند و پشتیبانی خود را از داکتر عبدالله به نمایش گذاشتند و "زنده باد داکتر عبدالله " گفتند و گلبارانش کردند. اما امسال اگر داکتر عبدالله در میان مردم می رفت، تف باران می شد !


داکتر عبدالله می توانست حماسه بیافریند، می توانست کاری کند که نامش را با خط زرین بر صفحه تاریخ بنویسند، اما داکتر صاحب هم خود را نابود ساخت ، هم آرزو های نیک و اعتماد تاریخی میلیونها انسان را لگدمال کرد. برای داکتر عبدالله مرگ هزاران مرتبه بهتر بود از رییس اجراییه شدنش . حیف آن همه وقت که در کنار مسعود بزرگ ( رح ) سپری کرد ، حیف .
ما ، پارسال از داکتر عبدالله حمایت کردیم، اما امسال می شرمیم که نامش را بگیریم . بسیار دروغ گفت ، بسیار مردم فریبی کرد و سر انجام به تقلب تسلیم شد. داکتر عبدالله سبب شرمساری همگانی کسانی شد که به وی رای دادند و بالایش اعتماد کردند. ضربه اصلی را از دست داکتر عبدالله مردم خوشباور تاجیک خورد.

نظرات   

 
+1 #1 محمد نبی زاده 1394-04-09 01:22
مردم بیچاره هزاره ره هم حساب کنید که با چه امید و ارزو به یک همزبان و هم فرهنگ خود رای دادن مگرم داکتر عبدالله ده دست کوچی ایلای شان داد. رای ملیونی به داکتر عبدالله کلان ترین فرصت تاریخی برای زیر و زبر کردن ساخت قدرت ده افغانستان بود مگر افسوس که چه فریب چه یک نامرد را خوردیم. به یاد دارم که زنان عکس های این ادم را بالا کرده به پای صندقای رای رفتن. ده خانه خانه هزاره عکسهایش بود. مردم شک نداشتن که یک همزبان شان رییس جمهور می شه و از شر ظلم طالب و کوچی نجات شان میته. مگرم چه یک خوشخیالی. ان فرصت هرگز تکرار نخواد شد. کاش همی حالی یک کاری بکنه. کاش همی حالی خوده تکان بته به کل مرغ پدرلعنت بگویه بس است. به خدا زور فارسی زبانا ره کس نداره. دیدیم که زیاده تر از 50% همین فارسی زبانا است. مگرم ادم درست و یک مرد صادق و شجاع ندارن. رهبران شان نامرد و بی غیرت اس.
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مطالب دیگر

برگ تاجیکان در رخنامه

 

 

 

 

 

 

تاجیکان در قرن بیستم

پایگاۀ آزاده گان تاجیکستان

خبرها و نوشتارها در بارۀ تاجیکستان، در پایگاۀ آزاده گان . ببینید :


 

| + - | RTL - LTR
برای حمایت از ما امتیاز دهید